Revoluční zubní kartáček se silou 18 640 čisticích vláken

Až o 16 000 více vláken než běžný kartáček

Zubní kartáček miDent s 18 640 extra jemnými mikrovlákny šetrně, ale velmi účinně odstraňuje zubní plak. Díky hustému osazení vlákny se kartáček dostane i na těžko dostupná místa v ústní dutině. Běžné kartáčky často narušují svými pevnými lamelami dásně, které mohou začít krvácet. S miDentem jsou vaše citlivé dásně jako v bavlnce. Kartáček je nabízen ve formě BLACK&WHITE, kdy je každý z kartáčků unikátní svým designem a střižením mikrovláken.

pred po

BĚLEJŠÍ ZUBY

miDent chrání zubní sklovinu a dokonale vyčistí celou plochu zubu pro váš bělejší chrup.

I PRO CITLIVÉ ZUBY

Svěřte své citlivé zuby a dásně do té nejjemnější péče speciálně vyvinutých mikro štětin.

8X HLUBŠÍ ČIŠTĚNÍ

Kartáček zajištuje hlubší dosah do mezizubních prostor díky 80 µm tloušťce každé štětiny .

OCHRANA PO CELÝ DEN

Chrání vaše zuby proti nečistotám a zubnímu kameni po celý den i během noci.

miDent si oblíbily miliony zákazníků po celém světě

Dlouho jsem hledala kartáček, který bude vyhovovat čištění zubů s rovnátky. Běžné kartáčky nedokázaly vyčistit zuby se strojkem dokonale. Kartáček miDent se dostane opravdu všude.

Jana C.

Trpím paradontózou a nejvíce mi krvácejí dásně právě při čištění zubů. MiDent je neskutečně jemný k mým citlivým dásním a nijak je neporaňuje při čištění. 

Petr V.

Bílé zuby jsou pro mě důležité, protože pracuji jako pediatr. Myslel jsem si, že bílé zuby a jemný kartáček nejdou dohromady, ale miDent splňuje obojí.

Martin D.

Kartáčky používá celá naše rodina. Skvěle se nám hodí do koupelny a dlouho vydrží. Manžel používá černý a já bílý. Aspoň si je tak lépe poznáme.

Iveta P.

miDent je jasnou volbou již pro 326 stomatologů

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English.

Jarmil Kartáček

Dentální hygienik nemocnice Motol

Sada kartáčků BLACK/WHITE

Hodnocení:
4.5/5
299 Kč
499 Kč

Sada kartáčků BLACK/WHITE ladí s každým typem koupelny. Designový kartáček v černé a bílé barvě se silou 18 640 ultra jemných štětin dokonale zbaví váš chrup všech nečistot. Díky tisícům vláken je čištění jemné, efektivní, důkladné a především příjemné po celou dobu používání. Důmyslně vymodelovaná kulatá rukojeť s paměťovými důlky, vám usnadní správné držení při čištění. Mident disponuje také čistícími drážkami pro čištění jazyka na zadní straně hlavy kartáčku.

Součástí balení je 1 pár kartáčků černý a bílý:

miDent White

Kartáček miDent 18640/WHITE
s rovně střiženými mikrovlákny je určen pro šetrné odstranění zubního plaku nejen u citlivých zubů. Kartáček zajistí odolnost zubní skloviny po celý den. Vhodný pro jemné ranní čištění.

miDent Black

Kartáček miDent 18640/BLACK s tvarovanými vlákny zbaví účinně váš chrup všech zbytků potravin, nečistot a chrání tak zuby před zubním kamenem i během noci. Vhodný pro večerní důkladné čištění.

Správná technika čištění s miDentem

Věděli jste, že při čištění je důležitá technika? Spojili jsme se s dentisty, kteří doporučují čistit zuby pod úhlem 45 stupňů.  Přiložte kartáček pod tímto úhlem na přechod zubu a dásně a začněte dělat malé kroužky tak, aby se vlákna dostala i mezi zuby. Důležitá je preciznost a pečlivost, nevynechejte žádný zub. Nezapomeňte vyčistit také vnitřní stranu zubu. Je to účinná prevence proti plaku a zubnímu kazu. 

Tady bude feed IG