BĚLEJŠÍ ZUBY

miDent chrání zubní sklovinu a dokonale vyčistí celou plochu zubu pro váš bělejší chrup.

I PRO CITLIVÉ ZUBY

Svěřte své citlivé zuby a dásně do té nejjemnější péče speciálně vyvinutých mikro štětin.

8X HLUBŠÍ ČIŠTĚNÍ

Kartáček zajištuje hlubší dosah do mezizubních prostor díky 80 µm tloušťce každé štětiny .

OCHRANA PO CELÝ DEN

Chrání vaše zuby proti nečistotám a zubnímu kameni po celý den i během noci.

Sada kartáčků BLACK/WHITE

Kartáček je nabízen ve formě BLACK&WHITE, kdy je každý z kartáčků unikátní svým designem a střižením mikrovláken.

miDent White

Kartáček miDent 18640/WHITE
s rovně střiženými mikrovlákny je určen pro šetrné odstranění zubního plaku nejen u citlivých zubů. Kartáček zajistí odolnost zubní skloviny po celý den. Vhodný pro jemné ranní čištění.

miDent Black

Kartáček miDent 18640/BLACK s tvarovanými vlákny zbaví účinně váš chrup všech zbytků potravin, nečistot a chrání tak zuby před zubním kamenem i během noci. Vhodný pro večerní důkladné čištění.

miDent si oblíbily miliony zákazníků po celém světě

Dlouho jsem hledala kartáček, který bude vyhovovat čištění zubů s rovnátky. Běžné kartáčky nedokázaly vyčistit zuby  dokonale – miDent ANO!

Smiling young woman brushing teeth in bathroom. Portrait of happy girl looking in mirror while using ecological toothbrush with whitening toothpaste. Beauty girl in bathroom cleaning teeth in the morning time.

Jana C.
prodavačka

Trpím paradontózou a nejvíce mi krvácejí dásně právě při čištění zubů. MiDent je neskutečně jemný k mým citlivým dásním a nijak je neporaňuje při čištění. 

Depositphotos_58843781_original.jpg

Petr V.
učitel

Kartáčky používá celá naše rodina. Skvěle se nám hodí do koupelny a dlouho vydrží. Manžel používá černý a já bílý. Aspoň si je tak lépe poznáme.

Happy family! Mother and daughter child girl are brushing teeth toothbrushes in the bathroom.

Iveta P.
mateřská dovolená

Můj 10 letý syn je autista. Přimět ho, aby si čistil zuby běžnými kartáčky, je nesmírně obtížné, protože jsou „příliš tvrdé“. MiDent je super měkký a skvěle čistí.

christopher-campbell-rDEOVtE7vOs-unsplash

Eva P.
lektorka jógy

Bílé zuby jsou pro mě důležité, protože pracuji jako pediatr. Myslel jsem si, že bílé zuby a jemný kartáček nejdou dohromady, ale miDent splňuje obojí.

team3-1.jpg

Martin D.
pediatr

Štětiny kartáčku jsou super měkké. Koupila jsem kartáček svému muži, kterému krvácejí dásně a už nechce používat jiný. Super je také čistič jazyka na zadní straně.

Teeth Hygiene. Smiling Lady Cleaning Teeth With Toothbrush In The Morning Standing In Bathroom At Home. Panorama, Selective Focus

Jana L.
Sekretářka

Až o 16 000 více vláken než běžný kartáček

Zubní kartáček miDent s 18 640 extra jemnými mikrovlákny šetrně, ale velmi účinně odstraňuje zubní plak. Díky hustému osazení vlákny se kartáček dostane i na těžko dostupná místa v ústní dutině. Běžné kartáčky často narušují svými pevnými lamelami dásně, které mohou začít krvácet. S miDentem jsou vaše citlivé dásně jako v bavlnce.

pred po

Tady bude feed IG