Bezohledné diety a bláznivé tréninky již nejsou potřeba.

Vyzkoušejte přístroj SlimLite® 3v1 pro vytvarování postavy a redukci celulitidy.

Víte, že celulitidou trpí až 90% žen?

Díky ultrazvukové kavitaci SlimLite® 3v1 zhubnete a odbouráte celulitidu bezbolestným, neinvazivním, šetrným, účinným a hlavně trvalým způsobem.  

Zbavte se celulitidy bezbolestně a trvale

Tento přístroj je určen pro použití v domácím prostředí nebo jako doplňková terapie v kosmetickém salonu. Díky kombinaci  funkcí ultrazvukové kavitace, EMS a IR infračervenému záření  získáte komplexní nástroj v boji proti přebytečnému tuku, celulitidě a povislé pleti.

3 kosmetické metody v jednom přístroji

Ultrazvuková
kavitace

Kavitační funkce napomáhá v boji proti celulitidě a redukci podkožního tuku. Při působení ultrazvuku na tukové buňky dochází tak ke zmenšení tukové buňky a následnému zeštíhlení postavy.

Elektrická
stimulace EMS

Elektrická stimulace svalů dodává prostřednictvím mikroimpulsů svalům podobné informace jako mozek, dochází k jejím pohybu. Pohybem se svaly přirozenou cestou posilují.

Infračervené
záření

Infračervené záření má schopnost hloubkově prohřívat pokožku, čímž zrychluje metabolismus kožních buněk, zlepšuje krevní oběh v kůži a vylučuje toxické látky z těla.

Díky kombinaci 3 funkcí získáte silný nástroj v boji proti přebytečnému tuku, celulitidě a povislé pokožce.

Prokazatelné výsledky
již za 2 týdny

Odstraňovač celulitidy SlimLite, vyvinutý skupinou renomovaných vědců, pomocí mikroproudové technologie zlepšuje texturu pokožky, zastavuje tvorbu vrásek, pomáhá bojovat proti celulitidě a napíná pokožku.

Zmenšení obvodu břicha
Redukce celulitidy v oblasti stehen
Zmenšení obvodu boků
Redukce celulitidy v oblasti paží

Nemáte čas na posilovnu?

SlimLite stačí používat 5 až 10 minut denně v pohodlí domova a v čase, který vám nejvíce vyhovuje.

K dispozici máte až 5 úrovní intenzity

Poklep
Masáž
Hnětení
Protahování
Formování

Zeštíhlení ultrazvukem provedete snadno doma!

S domácím kavitačním přístrojem ošetříte problematické partie v pohodlí domova bez nutnosti platit za drahé kavitační procedury v salonech. Používejte kavitační přístroj pravidelně a skvělé výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Bezpečná destrukce
tukových buněk

Aplikační hlavice přístroje generuje ultrazvukové vlny, které pronikají do kůže a jsou absorbovány tkáněmi. Tyto vlny efektivně narušují integritu tukové buňky a uvolněný tuk vyloučují ven z těla.

Omlazení pleti a redukce vrásek

Přístroj můžete použít také k liftingu obličeje a krku. Fototermální efekt posiluje funkci cév, zlepšuje mikrocirkulaci a odolnost pokožky. Redukuje vrásky, stahuje póry a vypíná pleť.

Odstranění vrásek
Vypnutí pleti
Zvýšená elasticita pokožky

Dárkové balení
v elegantní krabičce

Kavitační přístroj je lehký a skladný. Je napájen adaptérem a snadno se ovládá. Součástí balení je kavitační přístroj, napájecí adaptér, dvě elektrody a český návod k obsluze.

"Toto zařízení mi ušetřilo spoustu peněz!"

Neplaťte zbytečně za drahé tablety na hubnutí, dietní plány, členství v posilovně, fitness instruktory…