Barva, která se hodí k vašemu sportovnímu stylu

Vyberte si styl skákání

Kreativní design nabízí švihadlo s lanem a švihadlo s kuličkami, které nahrazují klasické lanko. Bezdrátový program vám umožní skákat kdekoli a kdykoli. Tato funkce je dobrá i pro děti, protože minimalizuje riziko strachu z pádu.

SMART švihadlo je dodáváno s 1 kusem 3 m lana a 2 kusy 24 cm krátkého lana s kuličkami. 3m dlouhé lano lze libovolně upravovat, 2 krátká lana slouží k bezdrátovému skákání při nedostatku místa.

Digitální počitadlo a časovač pro lepší výkony

Švihadlo je vybaveno časovačem, sadami závaží, počítadlem kalorií a počítadlem skoků. Snadno se resetuje, je ideální pro fitness, hubnutí a udržení zdraví.

Ergonomická rukojeť pro lepší držení

Robustní ABS rukojeti s TPE povrchem jsou protiskluzové a pohodlně se drží. Zajišťuje bezpečný úchop při skákání a tím zlepšuje bezpečnost vašeho tréninku.

Vysoce přesné kontrolní počitadlo spálených kalorií

 

Vestavěné magnetické kontrolní počítadlo přesně počítá vaše vynechané kalorie a následně vypočítává spálené kalorie, což je přesnější než běžné počítání.

Multifunkční displej

Švihadlo je vybaveno časovačem, počítadlem kalorií a počítadlem skoků. Pomocí 4 kláves přesně počítejte skoky. Sledujte svůj pokrok v reálném čase.

Na jaké svaly je dobré skákání přes švihadlo?

Při tréninku se švihadlem využíváte různé svaly v závislosti na cvičení a intenzitě.

10 minut denně skákání přes švihadlo je ideální při hubnutí

  • Skákání přes švihadlo je účinný silově-vytrvalostní trénink, který podporuje rychlost a sílu skákání a zvyšuje výdrž a koordinaci.
  • Kromě vytrvalosti procvičuje skákání přes švihadlo svaly nohou i břicho, paže, hrudník a ramena.
  • Cvičení je vhodnější pro svalovou definici než pro budování svalů.
  • Skákání přes švihadlo je ideálním doplňkem k posilování nebo bojovým sportům – například jako rychlé a účinné zahřátí.
  • Pro rope skipping je důležitý pružný povrch, pevná obuv a správná technika skákání a rotace.